Ebook Manualet Burim i Hapur ekip Tregti Coinrule Këshilla tregtare

Si të menaxhoni asetet tuaja kripto - Strategjitë më të mira për të rritur kthimet tuaja

Tregtimi i kriptomonedhave mund të jetë kaq tërheqës për sa i përket kthimeve të mundshme. Por si të fitoni para me kripto? Këtu janë katër strategjitë më të mira për të rritur asetet tuaja në afat të gjatë. Mësoni se si të menaxhoni kripto-n tuaj dhe të merrni kthimin më të mirë nga monedhat tuaja.

Vazhdo te lexosh

Tregti algorithmic Ebook freebie Manualet ekip

E-libër: Tregtimi i kriptomonedhave 101

7 artikuj për lundrimin në mjetet e reja të tregtimit të kriptove. Mirë se vini në tregtimin e kriptomonedhave! Sot po prezantoj një koleksion postimesh të mesme të publikuara nga Coinrule ekipi në muajt e fundit. Nëse po filloni të kuriozoheni për tregtimin algoritmik dhe ndjeni nevojën për të automatizuar strategjinë tuaj ose porositë e thjeshta të blerjes/shitjes, atëherë mos kërkoni më tej, ky është leximi për ju. Me tema si robotët e kriptomonedhës, Shkëmbimet e Decentralizuara, Si të testoni prapa…

Vazhdo te lexosh