Tregti algorithmic Ebook freebie Manualet ekip

E-libër: Tregtimi i kriptomonedhave 101

7 artikuj për lundrimin në mjetet e reja të tregtimit të kriptove. Mirë se vini në tregtimin e kriptomonedhave! Sot po prezantoj një koleksion postimesh të mesme të publikuara nga Coinrule ekipi në muajt e fundit. Nëse po filloni të kuriozoheni për tregtimin algoritmik dhe ndjeni nevojën për të automatizuar strategjinë tuaj ose porositë e thjeshta të blerjes/shitjes, atëherë mos kërkoni më tej, ky është leximi për ju. Me tema si robotët e kriptomonedhës, Shkëmbimet e Decentralizuara, Si të testoni prapa…

Vazhdo te lexosh