Investoni në Binance Coin si një profesionist në Binance

Kryesoni lëvizjet e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe tregtoni BNB si një tregtar profesionist. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të ndërtosh vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Luke

Nisni rregullat e automatizuara të tregtimit

Binance Coin ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >120x për mbajtësit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shisni monedhën Binance në Binance dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Binance Coin për vitin 2019 ka shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju lejojmë të filloni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të ndërtoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është redaktori i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Krijo një rregull

Hartoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloni BNB

Mbajtësit kanë dy detyrime: mbrojtjen e aseteve të tyre dhe rritjen e fitimeve. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me zgjuarsi. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BNB në Binance 24/7. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me Bots duke investuar në Coinrule Menjëherë!

Krijo një rregull

Zhvilloni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Metodat tona të monitorimit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Mbajtësit mund të ndërtojnë rregulla në shkëmbimin tonë demonstrues tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim superior.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda