Ristrukturoni me zgjuarsi BTS-në tuaj në Binance etj Coinrule

Kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe fitoni me BTS në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijosh vetë një mjet automatik të sistemit tregtar."
Hugo

Krijoni një rregull automatik tregtimi sot

BitShares ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për klientët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbisni mitingun e radhës? Kjo është kur Coinrule vjen në! Blini/shisni BitShares në Binance dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i BitShares për vitin 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Ne ju lejojmë të programoni rregullat tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë tregtare çfarë-ju-sheh-është-çfarë-ju-merrni për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTS

Tregtarët kanë dy kërkesa: të ruajnë vlerën e tyre dhe të maksimizojnë fitimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim me lehtësi. Nisni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni BTS në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni me algoritme blerje-shitje në Coinrule tani!

Fillo Bot

Zhvilloni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Makineritë tona monitoruese janë implementuar për mbrojtje maksimale. Tregtarët e kriptove mund të tregtojnë me robotë në shkëmbimin tonë demonstrues menjëherë, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta prekim kriptomonedhën tuaj nëpërmjet çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të shkallës ushtarake.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda