Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Binance si një profesionist

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të zhvillohet”
Luis

Dizenjoni menjëherë një kriptobot

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe zgjidhje të reja për pamjen e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave u lejon klientëve të ADA-së të bëjnë fitime gjatë tregtimit të monedhave, përfshirë ADA, në Binance.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që i bën [tregtarët} të varieteteve të ndryshme të ekspertizës për të fituar para nga tregtimi ADA. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të menjëhershme dhe më të mira tregtare në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të ndërtuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të thjeshtë krijimin e një portofoli ADA, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe rrëmbimin e pompave të tregut.

Fillo Bot

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni coinsADA-në tuaj

Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë pafundësisht! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të rregullave automatike të tregtimit, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Modeloni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të mirë

ADA është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të dëshmoni kthime që ndryshojnë jetën, ndërkohë që zvogëloni rrezikun tuaj. tregtimi i argumenteve është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda