Ripërcaktoni lehtësisht DCR-në tuaj në Binance etj Coinrule

Krijoni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të përcaktoj një zgjidhje automatike tregtare vetë."
Claudio

Dizajnoni rregulla automatike të kriptos, menjëherë

Decred ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për tregtarët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të humbni mitingun tjetër? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Blini/shisni Decred në Binance dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Dekredit për vitin 2019 ka një potencial të madh! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Ne ju detyrojmë të lansoni rregullat tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë e tregtimit vizuale për tregun e kriptove!

Filloni tregtimin

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni DCR

Të apasionuarit pas kriptove kanë dy nevoja: të mbrojnë paratë e tyre dhe t'i entuziazmojnë ato në hënë. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efektive. Ndërtoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni DCR në Binance 24/7. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Tregtoni Tani tregtoni në Coinrule Menjëherë!

Filloni tregtimin

Modeloni tregtime automatike bazuar në tregues të sigurt

Teknikat tona të sigurisë janë ndërtuar për siguri maksimale. Përdoruesit mund të tregtojnë me algoritme në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta lëvizim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me siguri të garantuar.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike në çast

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni rregullat dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda