Pomponi monedha të shkëlqyera si EOS në Binance duke përdorur tregtimin e kriptomonedhave

Ndërtoni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një zgjidhje kryesore që lejon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë kripto-bota tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Larry

Ndërtoni porosi, menjëherë

Coinrule ofron robotin tregtar të automatizuar më efikas dhe më miqësor për përdoruesit. Me Coinrule ju mund të ndërtoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në EOS dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të shumta kriptosh si Binance. Është If-This-Then-That për tregtimin automatik që ju lejon të shfrytëzoni shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Coinrule plotëson kërkesat e shumë llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar brenda pak minutash në Binance. Thjesht bëni porositë tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni EOS

Edhe në periudhat e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të tregojnë ende një masë të paqëndrueshmërisë që mund të lejojë mundësi fitimprurëse. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që shfaqen, ju mund t'i arrini këto lëvizje çmimi duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një sistem të automatizuar tregtimi. Organizimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë!

Tregtisë Tani

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit më të famshëm

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një formular If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë modele që do t'ju lejojnë të zhvilloni planin tuaj të parë tregtar në Binance.

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni menjëherë të krijoni tregtime automatike

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda