Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe Bli/shit ICON

Zhvilloni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Tony

Modeloni strategji të automatizuara tregtare, menjëherë

Coinrule është mjeti i përsosur për shumë nivele të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pafund opsionesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe zhvilloni strategjitë tuaja automatike për të krijuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur ICX. Do të jetë shumë e lehtë të grumbulloni ICX, të mbroni portofolin tuaj, të kapni çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë veprimin tuaj tregtar më efektiv duke qenë fleksibël. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të trajtojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të hartoni një porosi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo një rregull

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni ICX

At Coinrule ne po punojmë me pasion për t'i ofruar pikë dhe ndryshime të reja asistentit tonë inteligjent çdo ditë. Në fakt, ne jemi në partneritet me klientët tanë më të aftë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe vërejtje.

Krijo një rregull

Ndërtoni strategji automatike bazuar në treguesit më të mirë

Tregtimi ka nevojë për qëndrim, qëndrim dhe sistem. Çfarë e bën tregtimin kaq të rrezikshëm? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të nxisin negativisht kthimet tuaja tregtare. Përdorimi i një plani automatik tregtimi ju lejon të reduktoni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni tregtitë automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda