Paracaktoni lehtësisht NANO-n tuaj në Binance me Coinrule

Kryesoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe fitoni me NANO brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një makineri kryesore që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makineri tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Martin

Ndërtoni bot të automatizuar

Coinrule zhvillon aplikacionin më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për përdoruesit e kriptomonedhës. Me Coinrule ju mund të krijoni rregullin tuaj bazuar në NANO dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të mira të kriptove si Binance. Është If-This-Then-That për strategjitë automatike që ju lejon të kapni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Analizoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në disa minuta në Binance. Thjesht menaxhoni monedhat tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Planifikoni teknikën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni NANO

Edhe në momentet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një niveli të paqëndrueshmërisë që mund të ofrojë mundësi të mëdha. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që kërcejnë, ju mund t'i shfrytëzoni këto lëvizje çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull tregtimi. Drejtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë!

Ndërtimi i rregullave

Ndërtoni rregulla bazuar në tregues të zgjuar

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një sistem If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë udhëzues që do t'ju mundësojnë të hartoni strategjinë tuaj të parë në Binance.

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike që tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda