Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe Blej/Shit Omisego

Kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe fitoni me OMG brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në katër vitet e fundit"
Hugo

Planifikoni një sistem të automatizuar tregtar tani

Coinrule është mjeti i shkëlqyer për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e plotë avantazhesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe zhvilloni strategjitë tuaja automatike për të krijuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur OMG. Do të jetë shumë e shpejtë për të grumbulluar OMG, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një ulje të papritur.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të ditës më efektiv, duke qenë i thjeshtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një strategji e automatizuar tregtare mund të trajtojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në treg. Si të ndërtoni një rregull tregtimi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur stilin If-This-Then-That, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Fillo Bot

Ndërtoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniOMG

At Coinrule ne po punojmë me mendje për të ofruar elemente dhe zhvillime të reja në platformën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me tregtarët tanë më të kualifikuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe ide.

Fillo Bot

Krijoni strategji automatike bazuar në tregues të zgjuar

Tregtimi ka nevojë për disiplinë, qëndrim dhe plan. Çfarë e bën tregtimin kaq sfidues? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të nxisin negativisht fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli tregtar ju lejon të mposhtni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi sot

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni transaksione automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda