Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe Blej/Shit Ravencoin

Mundi tregun e altcoin, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe tregtoje RVN me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në katër vitet e fundit"
Tony

Ndërtoni menjëherë një robot tregtar

Coinrule është mjeti i shkëlqyer për shumë klasa të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e plotë opsionesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe zhvilloni strategjitë tuaja automatike për të krijuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur RVN. Do të jetë shumë e lehtë të grumbulloni RVN, të mbroni portofolin tuaj, të kapni ndonjë pompë pa humbur një rënie të papritur.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptove më efektive duke qenë fleksibël. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të trajtojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të programoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Krijoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloniRVN

At Coinrule ne po punojmë me pasion për të ofruar komponentë dhe zhvillime të reja në platformën tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me tregtarët tanë më aktivë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur reagime dhe vërejtje.

Krijo Bot

Hartoni strategji automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Tregtimi ka nevojë për durim, qëndrim dhe program. Çfarë e bën tregtimin kaq të rrezikshëm? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të nxisin negativisht fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një kripto-boti ju lejon të reduktoni efektet e presionit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni tregtitë automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda