Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe Blej/Shit Ripple

Mundeni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe fitoni me XRP brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në vitet e fundit"
Tony

Filloni planin automatik të tregtimit

Coinrule është mjeti kryesor për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pakufizuar opsionesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe zhvilloni strategjitë tuaja automatike për të krijuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur XRP. Do të jetë shumë e lehtë për të grumbulluar XRP, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë aktivitetin tuaj tregtar më efektiv duke qenë fleksibël. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të trajtojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të ndërtoni një rregull tregtimi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Tregtoni me algoritme

Planifikoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniXRP

At Coinrule ne po punojmë me pasion për të ofruar veçori dhe përmirësime të reja në mjedisin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me klientët tanë më të avancuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe vërejtje.

Tregtoni me algoritme

Ndërtoni strategji automatike bazuar në tregues të zgjuar

Tregtimi ka nevojë për disiplinë, qëndrim dhe plan. Çfarë e bën tregtimin kaq të rrezikshëm? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të nxisin negativisht fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një plani automatik tregtimi ju lejon të reduktoni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane që tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni tregtitë automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda