Krijoni portofolin tuaj të monedhave duke u lidhur me Binance dhe duke tregtuar THETA me një plan automatik tregtimi

Krijoni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni THETA në Binance edhe kur flini!”
Tony

Dizenjoni një kripto-bot të dobishëm

Coirule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj të tregtimit më efektiv dhe më të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një kripto-bot i automatizuar mund të shfrytëzojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në hapësirën e kriptove. Si të hartoni një rregull tregtimi për THETA me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja automatike duke përdorur sistemin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Binance

Në një pamje të unifikuar të lidhur me Binance, do të shihni të gjitha informacionet përkatëse në lidhje me tregtimet tuaja automatike. Mund t'i menaxhoni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të mjetit tuaj tregtar.

Krijo Bot

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaTHETA

CoinruleSistemet e sigurisë janë projektuar për mbrojtje maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Binance. Çelësi juaj API ruhet me sigurinë më të mirë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Wallet, me siguri maksimale.

Krijo Bot

Rregullat model bazuar në treguesit më të famshëm

Ne duam të ofrojmë një mjet të zgjuar që përputhet me standardet më të larta. ne jemi në kontakt me investitorët tanë më profesionistë për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Na kontaktoni dhe regjistrohuni për një seancë tregtare personale Një-për-Një!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda