Përdorni teknikat për të trajtuar alokimin tuaj të ZEC në Binance Coinrule

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Binance dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të zhvillosh vetë një makinë automatike të rregullave tregtare."
Archi

Modeloni një robot kryesor tregtar

ZCash ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për klientët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të lini jashtë tubimin e ardhshëm? Kjo është kur Coinrule vjen i dobishëm! Blini/shisni ZCash në Binance dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i ZCash për vitin 2019 ka shumë potencial! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule vjen në! Ne ju bëjmë të filloni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë tregtare e bazuar në blloqe për tregun e kriptove!

Fillo Bot

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniZEC

Tregtarët kanë dy kërkesa: të ruajnë kapitalin e tyre dhe të rrisin goditjet e hënës. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë të përshtatshme. Programoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ZEC në Binance pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Ndërtoni një strategji për blerje/shitje Coinrule sot!

Fillo Bot

Ndërtoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Teknikat tona të monitorimit janë krijuar për mbulim maksimal. Përdoruesit mund të krijojnë rregulla automatike në shkëmbimin tonë demonstrues në çast, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund ta hapim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim të nivelit të lartë.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti tani

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda