Investoni në Zilliqa si një ekspert në Binance

kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Binance dhe fitoni me ZIL në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj vetë një mjedis të automatizuar të kripto-boteve."
Tony

Filloni planet tregtare, menjëherë

Zilliqa ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë rezultate >70x për entuziastët e kriptove të parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do ta lini të shkojë mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni Zilliqa në Binance dhe maksimizoni gjithmonë rezultatet tuaja!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurtë në Binance

Udhërrëfyesi i Zilliqës për vitin 2019 përmban shumë mundësi! Por si e dini se kur të përfitoni nga Binance? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju lejojmë të programoni porositë tuaja. Ju nuk keni nevojë të krijoni një linjë të vetme kodi! Coinrule është ndërfaqja e parë tregtare e lehtë për t'u përdorur për tregun e kriptove!

Mëso më shumë

Dizenjoni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniZIL

Klientët kanë dy kërkesa: të mbrojnë investimet e tyre dhe të maksimizojnë fitimin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim si një guru. Hartoni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni ZIL në Binance 24/7. Shkëmbime si dashuria Binance Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Krijoni një Rregull për blerje/shitje Coinrule menjehere!

Mëso më shumë

Zhvilloni tregti automatike bazuar në tregues të zgjuar

Makineritë tona monitoruese janë konceptuar për kontroll maksimal. Tregtarët mund të fillojnë sot në Demo Exchange, sikur të ishte Binance. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së Binance. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorimin më të mirë.

Aktivizoni robotët kur tregu i kriptove ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, rregulla planesh dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda