Tregtoni DCR në shkëmbimet kryesore si Bitfinex dhe bëhuni një profesionist i hapësirës së kriptove

Kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe fitoni me DCR në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, blerja/shitja e kriptove është gati të përparojë”
vadhë

Krijoni një bot tregtar të vlefshëm

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji dhe mjete të reja për mjedisin tregtar. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon entuziastët e kriptomonedhave DCR të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë DCR, në Bitfinex.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që lejon [tregtarët} e klasave të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para nga tregtimi DCR. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji të shpejta dhe të avancuara tregtare në të gjitha kuletat kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën atë shumë të shkathët për të krijuar një portofol të DCR, për të ruajtur portofolin tuaj dhe për të hyrë në pompat e tregut.

Ndërtimi i rregullave

Dizajnoni teknikën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaDCR

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të përfitojë plotësisht nga të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një strategji të tregtimit të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur sistemin tonë të rregullave të tregtimit, pa aftësi kodimi të përfshira!

Ndërtimi i rregullave

Zhvilloni sisteme tregtare bazuar në tregues të njohur

DCR është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar mundësinë tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda