Tregtoni EOS EOS në Bitfinex

Kryeni katin e tregtimit, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe tregtoni EOS me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis i zgjuar që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të programojnë një linjë të vetme kodi.”
Martin

Ndërtoni robot të automatizuar, menjëherë

Coinrule paraqet më të fuqishmin dhe më miqësorin për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të filloni rregullin tuaj bazuar në EOS dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të mira të kriptove si Bitfinex. Është If-This-Then-That për sistemet automatike të tregtimit që ju lejon të përfitoni nga të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule plotëson kërkesat e llojeve të përziera të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bitfinex. Thjesht përfitoni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Krijoni strategjinë tuaj tregtare dhe blini dhe shisni EOS

Edhe në sezonet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të konsiderueshme. Blini monedhat që rrëshqasin dhe shisni ato që pompohen, mund t'i kapni këto lëvizje të tregut duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Drejtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë!

Ndërtimi i rregullave

Rregullat e hartimit të bazuara në treguesit kryesorë

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një sistem If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë shabllone që do t'ju mundësojnë të ekzekutoni strategjinë tuaj të parë në Bitfinex.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda