Blini/Shitni Ethereum si një tregtar me përvojë në Bitfinex

Kryesoni tregun e altcoin, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe tregtoni ETH në mënyrë efikase. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova zgjidhje për bot, hasa Coinrule. Duke fituar!”
Mat

Krijoni rregulla automatike të kriptos

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Ethereum në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! Coinrule's bot po funksionon menjëherë

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitfinex

Tregtarët tanë mund të grumbullohen në Bitfinex me makina kontrolli të shtuara me shpejtësinë e dritës. Me Coinrule ju nuk lihet kurrë të jeni në rrezik. CoinruleRregullat e automatizuara të 's janë zbatuar për t'ju mbrojtur!

Tregtoni me Bots

Ndërtoni metodën tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja ETH

CoinruleEkipi i 's ka një histori të industrisë dhe di se si të blejë dhe shesë ETH në Bitfinex, etj. Ne kemi përsosur se si të fitojmë tregjet me kalimin e viteve!

Tregtoni me Bots

Krijoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të përdorur

CoinruleMonitorimi është ndërtuar për sigurinë më të mirë të mundshme. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Bitfinex. Coinrule nuk mund të prekë fondet tuaja në asnjë moment. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim superior në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në llogari, në mënyrë të sigurt.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi që tani

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda