Pomponi monedha të shkëlqyera si NEO në Bitfinex duke përdorur tregtimin e kriptomonedhave

Krijoni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis i sigurt që i lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë kripto-bote tregtare pa pasur nevojë të shtypin një linjë të vetme kodi.”
Larry

Hartoni planin automatik të tregtimit, menjëherë

Coinrule ofron robotin tregtar të automatizuar më efikas dhe më miqësor për përdoruesit. Me Coinrule ju mund të ndërtoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në NEO dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të shumta kriptosh si Bitfinex. Është If-This-Then-That për tregtimin automatik që ju lejon të përfitoni nga shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule plotëson nevojat e shumë llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Bitfinex. Thjesht bëni porositë tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Zhvilloni sistemin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni NEO

Edhe në periudhat e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të tregojnë ende një masë të paqëndrueshmërisë që mund të lejojë mundësi fitimprurëse. Blini monedhat që bien dhe shisni ato që shfaqen, ju mund t'i kapni këto ndryshime në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. Organizimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë!

Tregtisë Tani

Modeli i rregullave të bazuara në tregues të sigurt

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një formular If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë modele që do t'ju lejojnë të zhvilloni planin tuaj të parë tregtar në Bitfinex.

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda