Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bitfinex dhe Blej/Shit Paxos Standar...

Planifikoni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitfinex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Carlos

Ndërtoni bot të automatizuar, pa pushim

Coinrule është mjeti i përsosur për shumë klasa të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pafund ekspertize e ofruar në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe kryeni strategjitë tuaja automatike për të vendosur sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur PAX. Do të jetë shumë e thjeshtë të grumbulloni PAX, të mbroni portofolin tuaj, të kapni çdo pompë pa humbur një tërheqje të papritur.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bitfinex

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptove më efektive duke qenë të shkathët. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të përfitojë plotësisht nga çdo mundësi e mundshme që do të shfaqet në treg. Si të hartoni një porosi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo Bot

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloniPAX

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar komponentë dhe ndryshime të reja në asistentin tonë inteligjent çdo ditë. Në fakt, ne jemi në partneritet me klientët tanë më aktivë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe shënime.

Krijo Bot

Hartoni strategji automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Tregtimi ka nevojë për qëndrim, qëndrim dhe sistem. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të ndikojnë negativisht në kthimet tuaja tregtare. Përdorimi i një plani automatik tregtimi ju lejon të kufizoni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike në çast

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda