Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bitstamp me Bitcoin

Kapërceni dinamizmin e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bitstamp dhe tregtoni BTC-në me lehtësi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Rot i shkëlqyer, i automatizuar i lehtësuar, për të gjitha llojet e investitorëve."
Laszlo

Ndërtoni bot të automatizuar, pa ndërprerje

A keni provuar ndonjëherë të lansoni sisteme të tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni investimin e Bitcoin në Bitstamp? Këtu vjen Coinrule! Coinrule është një sistem sistemesh tregtare që u mundëson përdoruesve të lançojnë planin automatik të tregtimit pa sfond sasior! Automatizoni të gjitha paratë tuaja dixhitale duke investuar me robotin e vetëm të tregtimit të kriptomonedhave që ju nevojitet!

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitstamp

E mbani mend kur tregjet pompuan 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Bitcoin në Bitstamp në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të shfrytëzoni çdo mundësi edhe kur jeni duke fjetur! Anëtarët më të sofistikuar të komunitetit nisin robotët. Filloni të krijoni rregulla me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BTC çdo 24 orë.

Krijoni rregulla automatike

Krijoni makinën tuaj tregtare dhe tregtoni BTC

Projektet më premtuese të parave dixhitale si Bitcoin po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BTC, BTC ose BTC? Jeni tashmë në Bitstamp? Tani është koha për të filluar tregtimin, sillni blerjen/shitjen e parave tuaja dixhitale në hapin tjetër me të Coinrule!

Krijoni rregulla automatike

Hartimi i strategjive të bazuara në treguesit kryesorë

Ndonje pyetje? duke prezantuar CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni rreth heqjes së rrezikut për blerje-shitjen tuaj, si i mbrojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në Bitstamp dhe çfarë porosish ju nevojiten për të përfituar Bitcoin. Tregtoni tani me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda