Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bitstamp me Bitcoin Cash

Krijoni tregtinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bitstamp dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Rot i shkëlqyer, i automatizuar i lehtësuar, për të gjitha llojet e entuziastëve të kriptos."
Robert

Hartoni një plan automatik tregtimi sot

A keni provuar ndonjëherë të dizajnoni sisteme të tregtimit të parave dixhitale dhe keni dështuar? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerjen/shitjen e Bitcoin Cash në Bitstamp? Thuaj përshëndetje Coinrule! Coinrule është një ndërtues i sistemeve tregtare që i lejon përdoruesit të hartojnë strategji të automatizuara tregtare pa doktoraturë! Automatizoni të gjitha blerjet/shitjen e parave tuaja dixhitale me të vetmin robot të tregtimit automatik që ju nevojitet!

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Tregtoni në mënyrë të sigurtë në Bitstamp

E mbani mend kur tregjet u rritën 150 herë e më shumë? A do të dëshironit të kishit investuar në Bitcoin Cash në Bitstamp në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të hidheni në çdo mundësi edhe kur flini! Mbajtësit më të mirë lëshojnë bots. Tregtoni tani me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BCH çdo 24 orë.

Krijoni rregulla automatike

Zhvilloni sistemin tuaj tregtar dhe tregtoni BCH

Projektet më të mira të parave dixhitale si Bitcoin Cash po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BCH, BCH ose BCH? A jeni tashmë në Bitstamp? Tani është koha për të Tregtuar me Algoritme, sillni blerjen / shitjen e parave tuaja dixhitale në fazën tjetër me Coinrule!

Krijoni rregulla automatike

Modelimi i strategjive të bazuara në treguesit më të mirë

Ndonje pyetje? Shikoni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbulimin tonë për investimin tuaj, si garantojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule në Bitstamp dhe çfarë porosish ju nevojiten për të përfituar Bitcoin Cash. Tregtoni me Bots me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare sot

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni sisteme tregtare dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda