Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe Blej/Shit Bitcoin Cash

kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe bëni fitime me BCH brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që kemi parë në kripto në tre vitet e fundit”
Tony

Planifikoni një kripto-bot të shkëlqyeshëm

Coinrule është mjeti i shkëlqyer për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pafund opsionesh të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe zhvilloni strategjitë tuaja automatike për të krijuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur BCH. Do të jetë shumë e lehtë të grumbulloni BCH, të mbroni portofolin tuaj, të siguroni çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj tregtar më efektiv duke qenë fleksibël. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të trajtojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të ndërtoni një rregull tregtimi me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Ndërtoni teknikën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BCH

At Coinrule ne po punojmë me pasion për t'i ofruar çdo ditë redaktorit tonë të tregtimit mjete dhe cilësime të reja. Në fakt, ne jemi në kontakt me përdoruesit tanë më profesionistë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe vërejtje.

Filloni të krijoni rregulla

Krijoni strategji automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Tregtimi ka nevojë për disiplinë, qëndrim dhe plan. Çfarë e bën tregtimin kaq të rrezikshëm? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të nxisin negativisht fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli automatik tregtimi ju lejon të reduktoni efektet e shqetësimit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni tregtitë automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda