Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex si një ekspert

Planifikoni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bittrex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të zhvillohet”
Luis

Ndërtoni një sistem të automatizuar tregtimi tani

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar të reja crypto trading bots dhe zgjidhje të reja për konfigurimin e tregtimit. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon anëtarët e komunitetit BTG të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë BTG, në Bittrex.

Tregtoni me Bots

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që i bën [tregtarët} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi BTG. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të thjeshta dhe të sigurta tregtare në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe të përdorni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të lehtë krijimin e një portofoli BTG, sigurinë e portofolit tuaj dhe sigurimin e pompave të tregut.

Tregtoni me Bots

Krijoni sistemin tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuaja BTG

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë kurrë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Dizajnoni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të rregullave automatike të tregtimit, nuk nevojiten aftësi kodimi!

Tregtoni me Bots

Dizajnoni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

BTG është rritur më shumë se 100 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të paraqisni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. Tregtimi i kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla sot

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda