Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe Blej/Shit BitShares

Krijoni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bittrex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në pesë vitet e fundit”
Luke

Dizenjoni rregulla automatike të kriptos, pa ndërprerje

Coinrule është mjeti efektiv për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e gjerë mundësish që ofrohen në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të zhvilluar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur BTS. Do të jetë shumë e menaxhueshme për të grumbulluar BTS, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të përgjuar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj të tregtimit më efektiv duke qenë të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një kripto-bot automatik mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të filloni një porosi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur praktikën Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni sistemin tuaj të tregtimit dhe grumbulloni BTS

At Coinrule ne po punojmë intensivisht për të ofruar mjete dhe ndryshime të reja në redaktorin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në partneritet me klientët tanë më profesionistë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe opinione.

Filloni të krijoni rregulla

Modeloni strategji automatike bazuar në tregues të sigurt

Tregtimi ka nevojë për rregull, qëndrim dhe proces. Çfarë e bën tregtinë kaq të ashpër? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një roboti tregtar ju lejon të kapërceni efektet e frikës, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një tregtar më pak me përvojë mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda