Ndërtoni plan tregtar të automatizuar për tregtimin e BTT në Bittrex dhe më shumë

Zhvilloni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Bittrex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni BTT në Bittrex edhe kur flini!”
Claudio

Filloni rregullat e automatizuara të tregtimit

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të përditshëm më efektiv dhe të lehtë për t'u përdorur. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një strategji e automatizuar tregtare mund të përdorë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të zhvillohet në dinamizmin e tregut. Si të filloni një rregull tregtimi për BTT me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur modalitetin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurtë në Bittrex

Në një aplikacion të unifikuar të lidhur me Bittrex, do të shihni të gjitha informacionet përkatëse në lidhje me tregtimet tuaja automatike. Mund t'i kontrolloni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të redaktorit të strategjisë tuaj.

Tregtoni me algoritme

Modeloni sistemin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja BTT

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për siguri maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Bittrex. Çelësi juaj API mbahet me siguri të nivelit të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Exchange, me një teknologji të koduar.

Tregtoni me algoritme

Planifikoni rregullat bazuar në treguesit më të famshëm

Ne duam të ofrojmë një makinë që i përmbush standardet më të larta. ne jemi në kontakt me përdoruesit tanë më të kualifikuar për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Kontaktoni me ne dhe bëni një seancë tregtare unike Një-për-Një!

Nxit korrelacionet kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike që tani

Merrni sinjale tregtare falas, strategji plani dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda