Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe Blej/Shit Monero

Mundeni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe fitoni me XMR brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në katër vitet e fundit"
Archi

Zhvilloni në çast një kripto-bot

Coinrule është mjeti i fuqishëm për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e madhe aftësish të ofruara në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe arrini strategjitë tuaja automatike për të ndërtuar sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur XMR. Do të jetë shumë e shkathët për të grumbulluar XMR, për të mbrojtur portofolin tuaj, për të siguruar çdo pompë pa humbur një rënie të papritur.

Tregtoni me algoritme

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule ka një qëllim kryesor, ne duam ta bëjmë aktivitetin tuaj tregtar më efektiv duke qenë i lehtë. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një kripto-bot i automatizuar mund të kapë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të filloni një rregull tregtimi me Coinrule? Përcaktoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur qasjen Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Tregtoni me algoritme

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe grumbulloniXMR

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar veçori dhe zhvillime të reja në mjetin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në kontakt me tregtarët tanë më të avancuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur reagime dhe komente.

Tregtoni me algoritme

Planifikoni strategji automatike bazuar në tregues të njohur

Tregtimi ka nevojë për praktikë, qëndrim dhe skemë. Çfarë e bën tregtimin kaq të mundimshëm? Natyra njerëzore dhe emocionet mund të ndikojnë negativisht në rezultatet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli automatik tregtimi ju lejon të ulni efektet e stresit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një i sapoardhur mund të tregtojë si profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni robotët kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane sot

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda