Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe Blej/Shit NEO

Kampiononi tregun, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe tregtoni lehtësisht NEO. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Gjëja më e mirë që kemi parë në kripto në tre vitet e fundit”
Carlos

Modeloni një plan të vlefshëm tregtimi automatik

Coinrule është mjeti i shkëlqyer për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pafund ekspertize e ofruar në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe kryeni strategjitë tuaja automatike për të vendosur sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur NEO. Do të jetë shumë e thjeshtë për të grumbulluar NEO, për të siguruar portofolin tuaj, për të kapur çdo pompë pa humbur një tërheqje të papritur.

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë strategjinë tuaj tregtare më efektive duke qenë të shkathët. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të përfitojë plotësisht nga çdo mundësi e mundshme që do të ndodhë në treg. Si të programoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Mëso më shumë

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloni NEO

At Coinrule ne po punojmë shumë për t'i ofruar funksionalitete dhe cilësime të reja redaktorit tonë tregtar çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me përdoruesit tanë më të sprovuar dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe shënime.

Mëso më shumë

Ndërtoni strategji automatike bazuar në treguesit më të përdorur

Tregtimi ka nevojë për durim, qëndrim dhe program. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një sistemi të automatizuar tregtimi ju lejon të kufizoni efektet e presionit, euforisë dhe lakmisë që çdo klient mund të përjetojë. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda