Ndërtoni kripto-bot automatik për tregtimin e OMG në Bittrex dhe më shumë

Kapërceni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe fitoni me OMG brenda pak minutash

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni OMG në Bittrex edhe kur flini!”
Luke

Filloni strategjitë e automatizuara të tregtimit

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë veprimin tuaj tregtar më efektiv dhe të lehtë për t'u përdorur. Tregjet e kriptomonedhave tregtojnë 24/7, vetëm një bot automatik tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të shfaqet në treg. Si të filloni një rregull automatik tregtimi për OMG me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Blej/shitur në mënyrë të sigurtë në Bittrex

Në një aplikacion të unifikuar të lidhur me Bittrex, do të keni të gjitha detajet domethënëse në lidhje me tregtimin tuaj automatik. Mund t'i dizajnoni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni ato në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të redaktorit tuaj të strategjisë.

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuaja OMG

CoinruleSistemet e monitorimit janë të dizajnuara për siguri maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Bittrex. Çelësi juaj API mbahet me siguri të nivelit të lartë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në Exchange, në mënyrë të sigurt.

Filloni të krijoni rregulla

Rregullat model bazuar në treguesit popullorë

Ne duam të ofrojmë një mjedis që plotëson nevojat më të larta. ne jemi në lidhje me klientët tanë më të aftë për të zhvilluar produktin tonë çdo ditë. Bashkëpunoni me ne dhe bëni një seancë tregtare të kufizuar Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda