Nisni portofolin tuaj XLM duke u lidhur me Bittrex dhe portofolet e tjera dhe duke tregtuar me një sistem të automatizuar tregtimi

Mundi tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Bittrex dhe fitoni me XLM në sekonda

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, shitja-blerja e kriptove është gati të përparojë”
John

Krijo bot të automatizuar, 24/7

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe mjedise të reja për mjedisin tregtar. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon klientët XLM të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë XLM, në Bittrex.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Bittrex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që lejon [tregtarët} e llojeve të ndryshme të ekspertizës të fitojnë para nga tregtimi XLM. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të shpejta dhe shpikëse për të gjitha alokimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme ndërtimin e një portofoli XLM, mbrojtjen e portofolit tuaj dhe futjen në pompat e tregut.

Filloni të krijoni rregulla

Dizenjoni teknikën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaXLM

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të përcaktoni një strategji të tregtimit të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porosit rregullat tuaja duke përdorur makinën tonë të strategjive tregtare, pa aftësi kodimi të përfshira!

Filloni të krijoni rregulla

Zhvilloni sisteme tregtare bazuar në tregues të zgjuar

XLM është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që të ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju mundëson të merrni një pozicion të fortë për të!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda