Ndërtoni kripto-bot automatik për tregtimin e BAT në Coinbase Pro dhe më shumë

Kryeni hapësirën e kriptove, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Coinbase Pro dhe tregtoni BAT si një guru. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule mund të tregtoni BAT në Coinbase Pro edhe kur flini!”
Luke

Dizenjoni rregulla automatike të tregtimit, pa ndërprerje

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë aktivitetin tuaj tregtar më efektiv dhe fitimprurës. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot automatik tregtar mund të menaxhojë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të ndodhë në treg. Si të krijoni një porosi për BAT me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur formularin Nëse-Kjo-Atëherë-Ajo, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Mëso më shumë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Në një tabelë instrumentesh të unifikuar të lidhur me Coinbase Pro, do të gjeni të gjitha aspektet thelbësore në lidhje me tregtimin tuaj automatik. Mund t'i trajtoni lehtësisht, t'i ngrini dhe t'i përdorni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të përsosur të makinës suaj të investimit.

Mëso më shumë

Zhvilloni makinën tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja BAT

CoinruleSistemet e monitorimit të 's janë të dizajnuara për heqjen e rrezikut maksimal. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së Coinbase Pro. Çelësi juaj API ruhet me siguri të garantuar jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule mbi Alokimin, në një mjedis të sigurt.

Mëso më shumë

Rregullat model bazuar në treguesit më të përdorur

Ne duam të ofrojmë një makinë që plotëson aftësitë më të larta. ne jemi në bashkëpunim me anëtarët tanë më të avancuar të komuniteteve për të përmirësuar produktin tonë çdo ditë. Lidhuni me ne dhe rezervoni një seancë tregtare private Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, zhvilloni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda