Tregtoni Litecoin LTC në Coinbase Pro

Planifikoni planin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Coinbase Pro dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent kryesor që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar bote tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Laszlo

Ndërtoni kripto botin perfekt

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule ju mund të hapni rregullin tuaj bazuar në LTC dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Coinbase Pro. Është If-This-Then-That për kripto robotët e automatizuar që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule plotëson kërkesat e të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Coinbase Pro. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni LTC

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një shkallë paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Blini monedhat në rënie dhe shisni ato në rritje, ju mund të përfitoni nga këto lëvizje çmimesh duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. rregullon kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shkathët!

Fillo Bot

Rregullat e projektimit bazuar në treguesit më të mirë

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një qasje If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në Coinbase Pro.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike tani

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda