Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Coinbase Pro si një profesionist

Zhvilloni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Coinbase Pro dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të zhvillohet”
Luis

Modeloni një kripto-bot tani

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe zgjidhje të reja për mjedisin tregtar. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon entuziastët e kriptomonedhave XRP të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë XRP, në Coinbase Pro.

Krijoni rregulla automatike

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që i bën [tregtarët} lloje të ndryshme ekspertize për të fituar para nga tregtimi XRP. Përdoruesit tanë lejohen të ndërtojnë strategji të menjëhershme dhe më të mira tregtare në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të planifikuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën shumë të menaxhueshme ndërtimin e një portofoli të XRP, ruajtjen e portofolit tuaj dhe rrëmbimin e pompave të tregut.

Krijoni rregulla automatike

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe menaxhoni monedhat tuajaXRP

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të zhvilloni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të rregullave automatike të tregtimit, pa pasur aftësi kodimi të përfshira!

Krijoni rregulla automatike

Ndërtoni sisteme tregtare bazuar në treguesit më të famshëm

XRP është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të merrni një pozicion fitues të tij!

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti sot

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda