Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Coinbase Pro dhe Blej/Shit ZCash

Zotëroni katin e tregtimit, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Coinbase Pro dhe tregtoni lehtësisht ZEC. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Gjëja më e mirë që ka ndodhur në kripto në vitet e fundit"
Carlos

Filloni robotin e automatizuar

Coinrule është mjeti kryesor për shumë lloje të ndryshme investitorësh dhe tregtarësh. Ekziston një gamë e pakufizuar ekspertize e ofruar në platformën tonë. Ju mund të testoni dhe kryeni strategjitë tuaja automatike për të vendosur sistemin tuaj të tregtimit dhe për të blerë/shitur ZEC. Do të jetë shumë e thjeshtë të grumbulloni ZEC, të mbroni portofolin tuaj, të kapni ndonjë pompë pa humbur një tërheqje të papritur.

Filloni të krijoni rregulla

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Coinbase Pro

Coinrule ka një mision kryesor, ne duam ta bëjmë planin tuaj tregtar më efektiv duke qenë të shkathët. Tregjet e kriptomonedhave funksionojnë 24/7, vetëm një bot i automatizuar tregtar mund të përfitojë plotësisht nga çdo mundësi e mundshme që do të ndodhë në treg. Si të programoni një rregull tregtimi automatik me Coinrule? Menaxhoni strategjitë tuaja të automatizuara duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Filloni të krijoni rregulla

Modeloni strategjinë tuaj tregtare dhe grumbulloniZEC

At Coinrule ne po punojmë shumë për të ofruar mjete dhe përmirësime të reja në mjedisin tonë çdo ditë. Në fakt, ne jemi në bashkëpunim me klientët tanë më profesionistë dhe shkëmbimet kryesore për të mbledhur komente dhe shënime.

Filloni të krijoni rregulla

Planifikoni strategji automatike bazuar në treguesit kryesorë

Tregtimi ka nevojë për durim, qëndrim dhe program. Çfarë e bën tregtimin kaq të vështirë? Natyra njerëzore dhe ndjenjat mund të ndikojnë negativisht në fitimet tuaja tregtare. Përdorimi i një rregulli tregtimi ju lejon të kufizoni efektet e presionit, euforisë dhe lakmisë që mund të përjetojë çdo klient. Gjithashtu një fillestar mund të tregtojë si një profesionist me të Coinrule!

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji që tani

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni tregti automatike dhe menaxhoni alokimin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda