Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC me Binance Coin

Modeloni sistemin tuaj të tregtimit dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Strategji e shkëlqyer, automatike e tregtimit e lehtësuar, për të gjitha llojet e investitorëve."
Martin

Porositë e programit, menjëherë

A keni provuar ndonjëherë të hartoni rregulla të tregtimit të parave dixhitale dhe dështoi? A keni provuar ndonjëherë të automatizoni blerje-shitjen e monedhave Binance në HitBTC? Shikoni Coinrule! Coinrule është një redaktues i rregullave të tregtimit që i lejon përdoruesit të hartojnë strategji të automatizuara tregtare pa doktoraturë! Automatizoni të gjitha blerjet dhe shitjet e parave tuaja dixhitale me robotin e vetëm të tregtimit automatik që ju nevojitet!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

E mbani mend kur tregjet u rritën 150 herë e më shumë? A do të donit të kishit investuar në Binance Coin në HitBTC në atë kohë? Coinrule ju ndihmon të hidheni në çdo mundësi edhe kur flini! Anëtarët më të mirë të komunitetit lëshojnë makina. Ndërtoni Strategji me Coinrule sot për të menaxhuar monedhat tuaja BNB çdo 24 orë.

Filloni tregtimin

Planifikoni sistemin tuaj tregtar dhe tradeBNB

Projektet më të mira të parave dixhitale si Binance Coin po përparojnë në udhërrëfyesin e tyre 2019. A keni dashur të bëni porositë tuaja BNB, BNB ose BNB? A jeni tashmë në HitBTC? Tani është koha për të krijuar rregulla automatike, sillni investimin tuaj të parave dixhitale në hapin tjetër Coinrule!

Filloni tregtimin

Ndërtoni strategji bazuar në treguesit më të mirë

Ndonje pyetje? Hyni CoinruleQendra e Ndihmës së! Lexoni për mbrojtjen tonë për tregtimin tuaj, si garantojmë çelësat tuaj API, si mund të lidheni Coinrule për HitBTC dhe cilat sisteme tregtare ju nevojiten për të përfituar Binance Coin. Krijo Bot me Coinrule dhe na tregoni nëse keni ndonjë pyetje!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni plane menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni sistemet e tregtimit dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda