Ndërtoni planin automatik të tregtimit për tregtimin e ADA në HitBTC dhe më shumë

Fitoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe fitoni me ADA brenda disa minutave

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule ju mund të tregtoni ADA në HitBTC edhe kur flini!”
Simon

Planifikoni një bot të fuqishëm tregtar

Coirule ka një objektiv kryesor, ne duam ta bëjmë tregtimin tuaj të kriptomonedhës më efektive dhe më të shpejtë. Tregjet e kriptomonedhave janë të hapura 24/7, vetëm një strategji tregtare automatike mund të përdorë plotësisht çdo mundësi të mundshme që do të lindë në hapësirën e kriptove. Si të filloni një rregull automatik tregtimi për ADA me Coinrule? Vendosni strategjitë tuaja automatike duke përdorur metodën Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, nuk kërkohen aftësi kodimi!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Në një pamje të unifikuar të lidhur me HitBTC, ju do të keni të gjitha detajet domethënëse në lidhje me tregtitë tuaja automatike. Mund t'i rregulloni lehtësisht, t'i ndaloni dhe t'i ekzekutoni në çdo kohë, në mënyrë që të keni kontroll të plotë të mjetit tuaj tregtar.

Krijo një rregull

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe vendosni porositë tuajaADA

CoinruleSistemet e sigurisë janë të dizajnuara për mbrojtje maksimale. Ne kurrë nuk do të kërkojmë të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Çelësi juaj API ruhet me sigurinë më të mirë jashtë serverëve tanë. Tregtoni me Coinrule në portofol, pa dëm.

Krijo një rregull

Krijoni rregulla bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Ne duam të ofrojmë një motor që plotëson nevojat më të larta. ne jemi në lidhje me klientët tanë më ekspertë për të zhvilluar produktin tonë çdo ditë. Bashkëpunoni me ne dhe regjistrohuni për një seancë tregtare të kufizuar Një-për-Një!

Shkaktoni korrelacione kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Nuk kërkohet asnjë kod Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda