takim Coinrule një platformë për të blerë dhe shitur MKR në HitBTC dhe shumë shkëmbime të tjera automatikisht

Fitoni hapësirën e kriptove, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe tregtoni MKR me lehtësi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të famshme
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një asistent i sigurt që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë kripto-bota tregtare pa pasur nevojë të shkruajnë një linjë të vetme kodi.”
Paul

Modeloni rregullin e përsosur të tregtimit automatik

Coinrule harton më të lehtat dhe më të përshtatshmet për përdoruesit crypto trading bot. Me Coinrule ju mund të hartoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në MKR dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për tregtimin e automatizuar që ju lejon të shfrytëzoni shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson nevojat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht blini dhe shisni, mbroni portofolin tuaj dhe tejkaloni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Planifikoni makinën tuaj tregtare dhe blini dhe shisni MKR

Edhe në intervalet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të shkëlqyera. Bleni monedhat që zhyten dhe shisni ato në rritje, ju mund të përfitoni nga këto ndryshime në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. tregton kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shpejtë!

Tregtisë Tani

Ndërtoni rregulla bazuar në treguesit më të përdorur

A keni menduar ndonjëherë se si të robotizoni strategjinë tuaj tregtare, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një stil If-This-Then-That, ne paraqesim një ndërfaqe miqësore për përdoruesit dhe shumë korrelacione që do t'ju lejojnë të krijoni planin tuaj të parë tregtar në HitBTC.

Aktivizoni robotët kur tregu ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tregjet në lëvizje Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti tani

Merrni sinjale tregtare falas, strategji plani dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda