Kontrolloni me lehtësi asetet tuaja XMR në HitBTC me Coinrule

Kapërceni dinamizmin e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe tregtoni me lehtësi XMR. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të mira
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të krijoj vetë një mjedis automatik kripto-bot."
Tony

Ndërtoni bot të automatizuar

Monero ICO dhe Bull Run 2017 kanë fituar >70x për tregtarët e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do të hiqni dorë nga mitingu tjetër? Kjo është kur Coinrule duket! Blini/shitni Monero në HitBTC dhe maksimizoni gjithmonë fitimet tuaja!

Filloni tregtimin

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni porosinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i Monero-s për vitin 2019 premton shumë! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule bëhu i dobishëm! Ne ju japim të hartoni planet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të shpikni një linjë të vetme kodi! Coinrule është softueri i parë tregtar i bazuar në IFTTT për tregun e kriptove!

Filloni tregtimin

Modeloni makinën tuaj tregtare dhe grumbulloniXMR

Të apasionuarit pas kriptos kanë dy detyrime: të mbrojnë asetet e tyre dhe të maksimizojnë rezultatin e tyre. Coinrule mund të bëjë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë efektive. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni XMR në HitBTC pa pushim. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Ndërtoni Rregulla për të investuar në Coinrule tani!

Filloni tregtimin

Planifikoni tregtitë automatike bazuar në treguesit kryesorë

Sistemet tona të monitorimit janë zhvilluar për të hequr rrezikun maksimal. Qitësit e Hënës mund të ndërtojnë strategji në shkëmbimin tonë demonstrues pikërisht tani, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund ta fusim kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorim superior.

Aktivizoni robotët kur lëvizjet e tregut ndryshojnë Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti automatike që tani

Merrni sinjale tregtare falas, rregulla planesh dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda