Investoni në NEO si një profesionist në HitBTC

Modeloni strategjinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në HitBTC dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të zgjuara
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Magjepsëse të jem në gjendje të zhvillosh vetë një mjedis të automatizuar të kripto-boteve."
Archi

Ndërtoni rregulla automatike të tregtimit, 24/7

NEO ICO dhe Bull Run 2017 kanë bërë >120x kthime për mbajtësit e parave dixhitale. Si mund të siguroheni që nuk do ta lini të lirë tubimin tjetër? Kjo është kur Coinrule hyn ne loje! Blini/shisni NEO në HitBTC dhe gjithmonë maksimizoni kthimet tuaja!

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Udhërrëfyesi i NEO për vitin 2019 ka shumë potencial! Por si e dini se kur të përfitoni nga HitBTC? Kjo është kur Coinrule duket! Ne ju bëjmë të lançoni sistemet tuaja tregtare. Ju nuk keni nevojë të zhvilloni një linjë të vetme kodi! Coinrule është platforma e parë tregtare e lehtë për t'u përdorur për tregun e kriptove!

Krijo një rregull

Planifikoni metodën tuaj të tregtimit dhe grumbulloni NEO

Mbajtësit kanë dy kërkesa: të mbrojnë investimet e tyre dhe të rrisin goditjet e tyre në hënë. Coinrule mund të lejojë që gjuajtësit e hënës ta arrijnë këtë qëllim në mënyrë të përshtatshme. Filloni strategjitë tuaja automatike në minuta dhe tregtoni NEO në HitBTC pa ndërprerje. Shkëmbime si dashuria HitBTC Coinrule për shkak të likuiditetit që ne ofrojmë. Ndërtoni Rregulla për blerje/shitje Coinrule Menjëherë!

Krijo një rregull

Ndërtoni tregti automatike bazuar në treguesit më të mirë

Teknikat tona të monitorimit janë konceptuar për kontroll maksimal. Të apasionuarit pas kriptove mund të ndërtojnë strategji në Shkëmbimin tonë Demo tani, sikur të ishte HitBTC. Ne nuk kemi nevojë për të drejtat e tërheqjes së HitBTC. Ne nuk mund të qasemi në kriptomonedhën tuaj përmes çelësave API që ofrojnë tregtarët tanë. Çelësat API ruhen me monitorimin më të mirë.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni porosi menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni portofolin tuaj 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda