Pomponi monedha të shkëlqyera si STEEM në HitBTC duke përdorur tregtimin e kriptomonedhave

Fitoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe fitoni me STEEM brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një mjedis më i mirë që lejon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë kripto-bote tregtare pa pasur nevojë të përcaktojnë një linjë të vetme kodi.”
Paul

Zhvilloni kripto bot automatik, 24/7

Coinrule ofron aplikacionin më të dobishëm dhe më miqësor për kriptomonedhën. Me Coinrule ju mund të programoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në STEEM dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si HitBTC. Është If-This-Then-That për tregtimin e kriptomonedhave që ju lejon të përfitoni nga shumë mundësi në treg.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në HitBTC

Coinrule plotëson urgjencat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Provoni lehtësisht dhe drejtoni tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në HitBTC. Thjesht tregtoni, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Tregtisë Tani

Modeloni modelin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni STEEM

Edhe në kohët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të vlefshme. Bleni monedhat që rrëshqasin dhe shisni ato që rriten, mund t'i kapni këto ndryshime duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një sistem të automatizuar tregtimi. tregton kapitali juaj i kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i shpejtë!

Tregtisë Tani

Rregullat e planit bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një stil If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë mësime që do t'ju lejojnë të formoni planin tuaj të parë tregtar në HitBTC.

Aktivizoni robotët kur ndryshon kati i tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, strategji plani dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda