Mjeti i përsosur i zgjuar për të tregtuar TRX si profesionist në HitBTC

Kryesoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në HitBTC dhe fitoni me TRX brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
të shkallës ushtarake
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një zgjidhje kaq e dobishme, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Martin

Zhvilloni kripto bot automatik, 24/7

Coinrule e bën sistemin automatik të tregtimit po aq të lehtë sa IFTTT. Çdo investitor do të jetë në gjendje të vendosë programin e tij të tregtimit me shpejtësi pa aftësi kodi. Një mjet i menaxhueshëm dhe i dobishëm do të arrijë nevojat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë goditje në treg nuk do të mungojë më.

Krijo rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni sistemin tuaj të tregtimit

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në HitBTC

Ju mund t'i rregulloni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një panel kontrolli i unifikuar i lidhur me HitBTC dhe atje do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme rreth ndërtuesit tuaj të strategjisë së kriptos. Ju keni kontroll të plotë mbi pasurinë tuaj, Coinrule nuk ka leje të heqë kriptovalutat tuaja nga shkëmbimi juaj. Siguria juaj është urgjenca jonë kryesore!

Krijo rregull

Modeloni teknikën tuaj të tregtimit dhe tregtoniTRX

Menaxhoni Shkëmbimin tonë Demo me monedha virtuale për të testuar në mënyrë të sigurt strategjitë tuaja automatike në ngjarje reale të tregut pa rrezik për pasurinë tuaj. Ju mund të vendosni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më të fuqishëm. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që dashamirësia është një detyrim i rëndësishëm dhe Coirule është e përkushtuar të mbajë kushtet më të larta të çdo investitori.

Krijo rregull

Planifikoni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Tron ka një udhërrëfyes shumë të jashtëzakonshëm për vitin 2019, përditësimet mund të lëshohen çdo ditë dhe çmimi mund të lëvizë kur të prisni më së paku pasi HitBTC funksionon 24/7. Një sistem automatik tregtimi ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Tregtoni me Algoritme me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon dyshemeja e tregtimit Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregtime automatike në çast

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda