Aplikacioni i përsosur për të tregtuar me lehtësi XLM në Kraken

Ndërtoni rregullin tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Kraken dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një robot kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Jon

Ndërtoni sisteme tregtare, menjëherë

Coinrule e bën tregtimin automatik po aq të shpejtë sa IFTTT. Çdo përdorues do të jetë në gjendje të përcaktojë programin e tij të tregtimit menjëherë pa aftësi kodi. Një mjedis i adaptueshëm dhe ideal do t'i përmbahet kërkesave të çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në tregun e altcoin nuk do të humbasë më.

Krijo rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Kraken

Ju mund të kontrolloni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një panel i unifikuar i lidhur me Kraken dhe aty do të merrni të gjitha të dhënat e rëndësishme për sistemin tuaj të tregtimit. Ju keni kontroll të plotë të fondeve tuaja, Coinrule nuk ka leje për të hequr monedhat tuaja nga alokimi juaj. Kujdestaria juaj është prioriteti ynë kryesor!

Krijo rregull

Krijoni metodën tuaj të tregtimit dhe tregtoniXLM

Merrni parasysh përdorimin e Shkëmbimit tonë Demo me kapital virtual për të testuar në një mjedis të sigurt strategjitë tuaja automatike në kushte reale të tregut pa rrezik për fondet tuaja. Ju mund ta rregulloni planin tuaj të tregtimit për ta bërë atë më efikas. Kushtet e tregut ndryshojnë shpesh, kështu që përshtatshmëria është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e angazhuar për të përmbushur kërkesat më të larta të çdo investitori.

Krijo rregull

Dizenjoni tregti automatike bazuar në treguesit më të famshëm

Stellar ka një udhërrëfyes shumë interesant për vitin 2019, lajmet mund të publikohen në çdo moment dhe çmimi mund të bjerë ose të rritet kur prisni më së paku pasi Kraken funksionon 24/7. Një bot i automatizuar tregtar ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Filloni të tregtoni me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon tregu i kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni paqëndrueshmërinë Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, krijoni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda