Pomponi monedha të shkëlqyera si XTZ në Kraken duke përdorur arbitrazhin e kriptove

Dizajnoni tregtinë tuaj automatike dhe lëreni të funksionojë për ju, në Kraken dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet popullore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një zgjidhje e sigurt që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, të ndërtojnë makina tregtare pa pasur nevojë të strukturojnë një linjë të vetme kodi.”
Martin

Nisni porositë, pa ndërprerje

Coinrule ofron robotin më të mirë dhe më miqësor të tregtimit të automatizuar. Me Coinrule mund të lëshoni rregullin tuaj bazuar në XTZ dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbimet më të mira të kriptove si Kraken. Është If-This-Then-That për kripto-botet e automatizuara që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Ndërtimi i rregullave

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Bli/shit në mënyrë të sigurt në Kraken

Coinrule plotëson nevojat e tregut të të gjitha llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Kraken. Thjesht grumbulloni, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Ndërtimi i rregullave

Zhvilloni metodën tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni XTZ

Edhe në ditët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të jenë ende pjesë e një shkalle paqëndrueshmërie që mund të lejojë mundësi tërheqëse. Blini monedhat duke u ulur dhe shisni ato që rriten, mund t'i menaxhoni këto lëvizje tregu duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot kripto. Drejtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i thjeshtë!

Ndërtimi i rregullave

Modeli i rregullave të bazuara në tregues të sigurt

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni aftësi kodimi? Coinrule bazohet në një sistem If-This-Then-That, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë analiza që do t'ju mundësojnë të ndërtoni strategjinë tuaj të parë në Kraken.

Shkaktoni korrelacione kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni strategji menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda