Ribalanconi si profesionist kapitalin tuaj BAT me një bot tregtar në Poloniex etj

Fitoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe fitoni me BAT brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
“Pasi kërkova mjete të reja bot, hasa Coinrule. Top!”
Pete

Zhvilloni një rregull të dobishëm tregtimi

A e keni ndjekur udhërrëfyesin e Tokenit Bazë të Vëmendjes në 2019? Përdorni Coinrulestrategjia e tregtimit të 's për të qëndruar të përditësuar për atë që po ndodh në tregje! CoinruleMjeti i zgjuar i 's po funksionon pa ndërprerje

Krijo një rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj

Tregtoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Klientët tanë mund të grumbullohen në Poloniex me modele kontrolli të shtuara pa ndërprerje. Me Coinrule ju kurrë nuk jeni lënë të jeni në rrezik. CoinruleTregtimet e automatizuara të 's janë zhvilluar për t'ju mbrojtur!

Krijo një rregull

Modeloni strategjinë tuaj tregtare dhe vendosni porositë tuaja BAT

CoinruleEkipi i 's ka një performancë fituese në industri dhe di se si të blejë dhe shesë BAT në Poloniex, etj. Ne kemi mësuar se si t'i zotërojmë tregjet me kalimin e viteve!

Krijo një rregull

Planifikoni sistemet e tregtimit bazuar në tregues të zgjuar

CoinruleMonitorimi i tij zbatohet për mbrojtjen më të mirë të mundshme. Ju nuk keni nevojë të siguroni të drejtat e tërheqjes së Poloniex. Coinrule nuk mund të futni fondet tuaja në asnjë periudhë. Ne ruajmë çelësin tuaj API me monitorim të nivelit të lartë në serverët e shpërndarë. Ju gjithmonë mund të menaxhoni monedhat tuaja me Coinrule në Exchange, në mënyrë të sigurt.

Aktivizoni mekanizmat kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla tani

Merrni sinjale tregtare falas, planifikoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda