Mjeti i përsosur i zgjuar për të tregtuar BTC si një profesionist në Poloniex

E tejkaloni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe bëni fitime me BTC brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet më të përdorura
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është një zgjidhje e sigurt që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të shtypin një linjë të vetme kodi.”
Shënoje

Ndërtoni rregulla tregtare, pa ndërprerje

Coinrule ofron aplikacionin më të dobishëm dhe më miqësor për kriptomonedhën. Me Coinrule ju mund të programoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në BTC dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Poloniex. Është If-This-Then-That për tregtimin e kriptomonedhave që ju lejon të shfrytëzoni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni tregtinë tuaj automatike

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule plotëson nevojat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Poloniex. Thjesht tregtoni, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Ndërtoni modelin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni BTC

Edhe në kohët e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një lloj paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të vlefshme. Blini monedhat që rrëshqasin dhe shisni ato që rriten, ju mund t'i arrini këto ndryshime në treg duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një bot tregtar. Trajtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i drejtpërdrejtë!

Krijo Bot

Krijoni rregulla bazuar në treguesit e njohur

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një mënyrë Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë mësime që do t'ju lejojnë të formoni planin tuaj të parë tregtar në Poloniex.

Aktivizoni robotët kur tregu i altcoin ndryshon Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni balenat që ndikojnë në treg Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni tregti menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda