Mjedisi i përsosur për të tregtuar BCN si një profesionist në Poloniex

Zotëroni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe bëni fitime me BCN brenda disa orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Bursat kryesore
epror
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një gjenerator kaq i dobishëm, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Larry

Krijo një robot tregtar tani

Coinrule e bën kripto-botin automatik po aq të menaxhueshëm sa IFTTT. Çdo klient do të jetë në gjendje të vendosë sistemin e tij në pak minuta pa aftësi kodi. Një mjet fleksibël dhe i shkëlqyer do të arrijë kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë mundësi në treg nuk do të lihet më jashtë.

Ndërtimi i Strategjisë

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni planin tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Ju mund t'i trajtoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një aplikacion i unifikuar i lidhur me Poloniex dhe aty do të shihni të gjitha informacionet e rëndësishme në lidhje me redaktorin tuaj të strategjisë. Ju keni kontroll të plotë të kriptomonedhave tuaja, Coinrule nuk mund të nxjerrë fondet tuaja nga portofoli juaj. Siguria juaj është prerogativa jonë kryesore!

Ndërtimi i Strategjisë

Dizajnoni modelin tuaj të tregtimit dhe tregtoniBCN

Provoni Demo Exchange me portofolin virtual për të testuar në mënyrë të sigurt strategjitë tuaja automatike në simulimet reale të tregut pa rrezik për kriptovalutat tuaja. Ju mund të përcaktoni strategjinë tuaj tregtare për ta bërë atë më fitimprurës. Kushtet e tregut shpesh transformohen, kështu që fleksibiliteti është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përballojë kushtet më të larta të çdo investitori.

Ndërtimi i Strategjisë

Zhvilloni tregti automatike bazuar në treguesit e shkallës ushtarake

Bytecoin ka një udhërrëfyes shumë mbresëlënës për vitin 2019, informacione të reja mund të publikohen papritmas dhe çmimi mund të rritet ose ulet kur prisni më së paku pasi Poloniex tregton 24/7. Një kripto-bot ju mundëson të kapni çdo mundësi pa injoruar asnjë tregti të vetme. Filloni të tregtoni me Coinrule tani!

Nxitni strategji kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni tendencat e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare sot

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni rregullat dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda