Pomponi monedha të shkëlqyera si DCR në Poloniex duke përdorur tregtimin e kriptomonedhave

Zhvilloni porosinë tuaj dhe lëreni të funksionojë për ju, në Poloniex dhe shumë të tjerë.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet e shkallës ushtarake
më mirë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është mjeti më i mirë që lejon tregtarët e kriptomonedhave të ndërtojnë mjete tregtare pa pasur nevojë të përcaktojnë një linjë të vetme kodi.”
Shënoje

Modeloni një kriptobot menjëherë

Coinrule ofron robotin tregtar të automatizuar më efikas dhe më miqësor për përdoruesit. Me Coinrule ju mund të ndërtoni metodën tuaj të tregtimit bazuar në DCR dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shkëmbime të ndryshme kriptosh si Poloniex. Është If-This-Then-That për tregtimin automatik që ju lejon të menaxhoni shumë mundësi në treg.

Krijo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni rregullin tuaj

Blej/shitur në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule plotëson urgjencat e shumë llojeve të investitorëve dhe tregtarëve. Rishikoni dhe drejtoni me lehtësi tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Poloniex. Thjesht bëni porositë tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe mundni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Krijo Bot

Planifikoni sistemin tuaj të tregtimit dhe blini dhe shisni DCR

Edhe në periudhat e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të shfaqin ende një masë të paqëndrueshmërisë që mund të lejojë mundësi fitimprurëse. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që shfaqen, mund t'i kapni këto variacione duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një rregull automatik tregtimi. Trajtimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i drejtpërdrejtë!

Krijo Bot

Ndërtoni rregulla bazuar në treguesit më të famshëm

E keni pyetur ndonjëherë veten se si të automatizoni sistemin tuaj të ri tregtar, por nuk keni përvojë kodimi? Coinrule bazohet në një mënyrë Nëse-Kjo-Atëherë-Kështu, ne ofrojmë një aplikacion miqësor për përdoruesit dhe shumë modele që do t'ju lejojnë të zhvilloni planin tuaj të parë tregtar në Poloniex.

Aktivizoni robotët kur ndryshon dinamizmi i tregut Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i nevojshëm Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni ndryshimet e tregut Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni rregulla sot

Merrni sinjale tregtare falas, ndërtoni strategji dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda