Futja Coinrule zgjidhja që e bën të menjëhershme tregtimin e DGB-së në Poloniex

Fitoni tregun duke përdorur strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe fitoni me DGB brenda pak orësh

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbimet {popullore}
{gradë ushtarake}
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Coinrule është zgjidhja më e mirë që ndihmon tregtarët e kriptomonedhave, për të ndërtuar bote tregtare pa pasur nevojë të përcaktojnë një linjë të vetme kodi.”
Robert

Filloni rregullat e tregtimit, menjëherë

Coinrule zhvillon aplikacionin më të përshtatshëm dhe më të përshtatshëm për përdoruesit e kriptomonedhës. Me Coinrule ju mund të krijoni rregullin tuaj bazuar në DGB dhe ta lini të funksionojë automatikisht në shumë shkëmbime kriptosh si Poloniex. Është Nëse-Kjo-Atëherë-Kjo për strategjitë automatike që ju lejon të shfrytëzoni të gjitha mundësitë në treg.

Fillo Bot

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni {rregullin} tuaj

Në mënyrë të sigurtë {Tregti} në Poloniex

Coinrule plotëson urgjencat e llojeve të ndryshme të investitorëve dhe tregtarëve. Testoni dhe drejtoni lehtësisht tregtimin tuaj të automatizuar në pak minuta në Poloniex. Thjesht menaxhoni monedhat tuaja, mbroni portofolin tuaj dhe kryeni tregun pa humbur asnjë mundësi të vetme.

Fillo Bot

{Krijo} {sistemin} dhe {tregti}DGB-në tënde të tregtimit

Edhe në momentet e paqëndrueshmërisë së ulët të tregut, disa altcoin mund të kenë ende një nivel paqëndrueshmërie që mund të ofrojë mundësi të mëdha. Bleni monedhat që bien dhe shisni ato që kërcejnë, mund t'i arrini këto variacione duke ekzekutuar porositë tuaja duke përdorur një plan automatik tregtimi. Menaxhimi i kapitalit tuaj të kriptos nuk ka qenë kurrë kaq i menaxhueshëm!

Fillo Bot

{Krijo} {rregulla} bazuar në treguesit {popullar}

A keni menduar ndonjëherë se si të automatizoni planin tuaj të tregtimit, por nuk keni ekspertizë kodimi? Coinrule bazohet në një praktikë If-This-Then-That, ne sugjerojmë një zgjidhje miqësore për përdoruesit dhe shumë udhëzues që do t'ju mundësojnë të hartoni strategjinë tuaj të parë në Poloniex.

Aktivizoni {strategies} kur ndryshon {tregu} Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod {kërkohet} Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxho {paqëndrueshmërinë} Maksimizoni fitimet

Filloni krijimin e {Rule}s {Sot}

Merr sinjale tregtare falas, {krijo {rregulla} dhe menaxho {portofoli} tënd për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda