Strategjia e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex si një guru

Kapërceni tregun e kriptove, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe tregtoni lehtësisht ETH. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
të nivelit të lartë
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Me Coinrule, investimi në kripto është gati të ngrihet në qiell”
Luis

Hartoni një rregull tregtimi sot

Coinrule po punon çdo ditë për të zhvilluar strategji të reja dhe zgjidhje të reja për mjedisin tregtar. Strategjia jonë e tregtimit të kriptomonedhave i lejon tregtarët ETH të bëjnë fitime ndërsa tregtojnë çdo monedhë, përfshirë ETH, në Poloniex.

Tregtisë Tani

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Coinrule është një strategji e tregtimit të kriptomonedhave që u jep [tregtarëve] klasa të ndryshme ekspertize për të fituar para duke tregtuar ETH. Përdoruesit tanë janë në gjendje të ndërtojnë strategji tregtare të drejtpërdrejta dhe fituese në të gjitha shkëmbimet kryesore. Ju mund të testoni dhe ekzekutoni tregtitë tuaja automatike për të përcaktuar strategjinë tuaj. Coinrule e bën atë shumë të shkathët për të ndërtuar një portofol të ETH, për të mbrojtur portofolin tuaj dhe për të kapur pompat e tregut.

Tregtisë Tani

Zhvilloni strategjinë tuaj tregtare dhe menaxhoni monedhat tuaja ETH

Tregjet e kriptomonedhave nuk flenë! Vetëm një strategji e tregtimit të kriptomonedhave mund të kapë plotësisht të gjitha mundësitë në treg. Ju mund të planifikoni një strategji tregtare të kriptomonedhave me Coinrule shumë lehtë! Porositni rregullat tuaja duke përdorur mjetin tonë të strategjive tregtare, pa pasur aftësi kodimi të përfshira!

Tregtisë Tani

Modeloni sisteme tregtare bazuar në tregues të sigurt

ETH është rritur më shumë se 50 herë gjatë viteve të fundit. Me Coinrule ju mund të përjetoni kthime që ndryshojnë jetën duke reduktuar rrezikun tuaj. blerja/shitja e kriptove është mundësia e artë e shekullit të 21-të. Coinrule ju lejon të përfitoni prej saj!

Aktivizoni robotët kur ndryshon hapësira e kriptove Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod nuk kërkohet Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare sot

Merrni sinjale tregtare falas, përcaktoni strategji të automatizuara dhe menaxhoni monedhat tuaja 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda