Trajtoni portofolin tuaj dhe përfitoni altcoins në mënyrë efikase Coinrule

Kapërceni lëvizjet e tregut, strategjinë e tregtimit të kriptomonedhave në Poloniex dhe tregtoni OMG me zgjuarsi. Nuk kërkohet kodim.

Coinrule Paneli i kriptos
Më e rëndësishmja
Punon me top 10
Shkëmbime të sigurta
garantuar
Siguria & Kriptimi
Komentet e përdoruesit janë aktivizuar Coinrule Mjet automatik i tregtimit
"Një mjet kaq i dobishëm i zgjuar, do të doja ta kisha zbuluar më herët."
Martin

Ndërtoni rregulla tregtare, pa pushim

Coinrule e bën tregtimin automatik po aq të lehtë sa IFTTT. Çdo përdorues do të jetë në gjendje të krijojë programin e tij të tregtimit menjëherë pa aftësi kodi. Një platformë fleksibël dhe e jashtëzakonshme do të përputhet me kërkesat e çdo tregtari të kriptove, kështu që asnjë rast në katin e tregtimit nuk do të dështojë të kapet më.

Krijo rregull

Performanca e Rregullave të Testimit në të Dhënat Historike

SHUMA FILLESTARE
KOHËZGJATJA E INVESTIMEVE
$ 1750 . 00

Testoni strategjinë tuaj

Menaxhoni në mënyrë të sigurt në Poloniex

Ju mund të trajtoni lehtësisht në çdo kohë strategjitë tuaja të automatizuara nga një panel i unifikuar i lidhur me Poloniex dhe aty do të rishikoni të gjitha veçoritë përkatëse në lidhje me sistemin tuaj të tregtimit. Ju keni kontroll të plotë të monedhave tuaja, Coinrule nuk ka leje për të hequr monedhat tuaja nga alokimi juaj. Kujdestaria juaj është preferenca jonë kryesore!

Krijo rregull

Planifikoni strategjinë tuaj tregtare dhe tregtoniOMG

Merrni parasysh përdorimin e Shkëmbimit tonë Demo me kapital virtual për të testuar në mënyrë të sigurt strategjitë tuaja automatike në kushte reale të tregut pa rrezik për monedhën tuaj. Ju mund të ndryshoni sistemin tuaj të ri tregtar për ta bërë atë më efikas. Kushtet e tregut evoluojnë shpesh, kështu që përshtatshmëria është një kërkesë e rëndësishme dhe Coirule është e përkushtuar të përmbushë kërkesat më të larta të çdo investitori.

Krijo rregull

Ndërtoni tregti automatike bazuar në tregues të sigurt

Omisego ka një udhërrëfyes shumë emocionues për vitin 2019, më shumë raporte mund të publikohen në çdo moment dhe çmimi mund të bjerë ose të rritet kur prisni më pak pasi Poloniex funksionon 24/7. Një bot i automatizuar tregtar ju mbështet për të kapur mundësitë më të mira pa humbur asnjë tregti të vetme. Mësoni më shumë me Coinrule tani!

shkrehës crypto trading bots kur ndryshon tregu i altcoin Bazuar në treguesit më premtues
Asnjë kod i përfshirë Po aq e thjeshtë sa IFTTT
Menaxhoni dinamikën e investimeve Maksimizoni fitimet

Filloni të krijoni sisteme tregtare menjëherë

Merrni sinjale tregtare falas, vendosni rregulla dhe menaxhoni alokimin tuaj për 30 ditë falas.

Shkëmbimet e mbështetura

Binance Coinbase Kraken okx Bitpanda